Показати повідомлення окремо
Старий 30-08-2010, 17:43   #1
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням Фестиваль "Київська Русь", смт. Любеч

На фестиваль "Київська Русь", (28 серпня) від нашого клубу поїхало двоє осіб: я і Тіна (Etna). Пропоную коротку розповідь на тему "Як воно було".
Одразу зауважу, що формат фестивалю не реконструкторський, це швидше офіційно організоване масове гуляння з давньоруською тематикою. "Дяді рицарі" на фестивалі були лише одним з пунктів шоу-програми.
Щодо власне виїзду, то для нас все почалося гірше нікуди. Ми вирушили в п"ятницю. Їхали з Києва двома автобусами: "Київ-Любеч" та "Любеч-табір". І в першому автобусі я додумалася забути свій мобільний телефон. Далі, пізно ввечері ми нарешті доїхали до табору. Я ніколи не забуду, як відчинилися двері автобусу, з темряви з"явився мокрий як хлющ Фірімен і радісно вигукнув: "Добро пожаловать в **пу !!!" (що повністю відображало ситуацію). Не знаю як, але якось нам з Тіною вдалося навпомацки під зливою розкласти в кущах ожини намет. Після цього ледве відігрівшись біля вогнища ми пішли намагатись спати (дощ не вщухав).
На ранок стало зрозуміло, що з неба все ще ллється вода, а прогнози синоптиків невтішні (не варто пояснювати на що стало схожим залізо). Я марно продовжила пошуки телефону. Серед учасників з"явилися настрої покинути фестиваль.
Але, до дев"ятої ранку сталося 2 дива: 1). на небі з"явилися просвіти; 2). якась добра душа знайшла в автобусі мій мобільний і віддзвонилася.
Настрій покращився і учасники одягнувшись в костюми і навантаживши рюкзаки обладунками та зброєю почали сповзатись до місця виступів.
Дощ повністю припинився, а мені через 10-ті руки передали телефон.
Головним завданням нашої компанії було взяти участь в урочистій ході на відкритті фестивалю, та зробити інсценізацію штурму фортеці; турнір проводився виключно для власного задоволення і був досить умовним. Втім розповім про нього детальніше. Було проведено лише "Щит-меч" і один бій за викликом в номінації "Меч"(я проти Іса). Серед бійців в основному були представники Чернігівської федерації історичного фехтування, а також по одній людині з клубів "Переплуття" (м. Київ), "Спарта" (м. Харків) та "Аркона" (м. Вінниця). Всього 8 чоловічків. Рівень турніру був дуже невисоким. Результати наступні:
І. Фрімен - ЧФІФ, м. Чернігів;
ІІ. Олаф Рудий (Іс) - ЧФІФ, м. Чернігів;
ІІІ. Оля Мазур - "Аркона", м. Вінниця.

На мою думку, цей фестиваль позитивно вирізняло відчуття "однієї команди", яке обєднувало всіх учасників.
І особливий респект кухарям. Хлопці не лише прекрасно готували, а й персонально запрошували всіх до столу.
Сподіваюсь у організаторів ще довго вистачатиме наснаги робити щось хороше.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням