Показати повідомлення окремо
Старий 03-05-2012, 13:49   #2
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням

Аккерманський виклик (1-2 травня 2012 р.)

На вихідні 1-2 травня я вирішила відкрити сезон виїздів «Весна-літо 2012» і подалася до Білгорода-Дністровського на перший турнір серії «Сталева ліга» - «Аккерманський виклик». Цей турнір мав дещо закритий характер, туди допускалася обмежена кількість бійців, які заявлялися заздалегідь. В результаті на ристалищі зійшлися 10 бійців: 5 з Одеси (зачинщики турніру) та 5 з Києва, Кишинева, ну і Вінниці. Одесу представляли бійці клубів «Рыцари Ордена Храма Могильного Холма» («ОХМХ») та «Луксембург»; від Кишенева билися хлопці з клубу «Меч Молдови», з Києва приїхав Тайгер та Артем Аржаних («Київський Фехтувальний клуб»).
Правила турніру були відмінні від звичайних спортивних. Це скоріше була стилізація пішого турніру XV ст. Тому у відбіркових боях мене оголошували як «витязя інкогніто з Східної Європи», і цілий день я ходила в шоломі. Не вдаватимусь в подробиці правил відбіркових боїв (вони були цікавими і дуже різноманітними, але в письмовій формі викласти їх досить складно). Скажу лише, що фінальні бої проходили шляхом поєдинків між представниками двох команд по 3 чоловіки, серед яких було по одному «лицарю» (фіналіст турніру) та два обраних ним «зброєносці» (півфіналісти). Я разом з А. Аржаних була зброєносцем Тайгера, а протистояли нам бійці з Молдови, яких очолював Андрій Маслак з «ОХМХ». Лише після напруженої боротьби нам вдалося виграти (рахунки в більшості боїв були майже рівними) і принести Тайгеру перемогу в турнірі. Правда потім були бої «4 на 4» - Одеса проти всіх, в яких одесити впевнено нас здолали.
Якщо підсумувати, то фестиваль був дуже затишним і проходив на позитиві, настрій не псувала навіть несамовита спека. Я дуже вдячна організаторам за те, що допустили мене до участі в турнірі, а хлопцям з «КФК» за гарну компанію.

Фоторепортаж:

http://www.yuzhnoukrainsk.net/news/?p=43338

http://dumskaya.net/news/rycarskie-boi-019042/
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням