Показати повідомлення окремо
Старий 07-09-2012, 11:31   #1
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням "Стародавній Меджибіж-2012"

Хоча фестиваль був ще 24-26 серпня, розповісти про нього ніяк не доходили руки (якщо точніше - рука) . З Аркони нас туди поїхало троє: я, Женя (Ойра-Ойра) та Сільвія. Для Сільвії це був перший виїзд на великий фестиваль, з чим її і вітаю (було б цікаво почитати відгук).
Особисто у мене на Меджибожі було 2 завдання: протестувати нову бугуртну сокиру та новий турнірний шолом, нажаль виконала я їх наполовину. Підчас випробування сокири в бугурті я отримала травму руки несумісну з участю в турнірі (відео цього бугурту можна побачити тут: http://vk.com/videos-23079873?z=vide...Fclub23079873). Це означало, що выдстоювати честь клубу в турнірі доведеться одному Жені. Вважаю, що він зробив це на належному рівні. В турнірі брало участь чимало сильних бійців, однак Женя впевнено пройшов перше коло відбіркових з 1 поразкою і 3 перемогами. Наступного дня в другому турі вже практично традиційно в групу Євгена потрапив один з кращих фехтувальників України Олег Підлужний (Дикі Лебеді, Дніпропетровськ), та й інші суперники були досвідченими та сильними. Програму мінімум Женя виконав і здобув важку перемогу над своїм тескою - Євгеном Грабовським з КФК. Однак це не забезпечувало йому виходу у наступні фінальні бої.
У вільний від турнірів час ми насолоджувалися фестивалем: відвідували концерт, лазили по фортеці, спілкувалися, слухали як співала Сільвія.
Приємною подією цього фестивалю стало наше знайомство з Ірою з КФК, яка сильно надихнула Сільвію на ратні подвиги.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням