Показати повідомлення окремо
Старий 02-08-2012, 23:16   #3
Ойра-Ойра
Аркона, м. Вінниця
 
Реєстрація: Aug 2010
Повідомлення: 20
Ойра-Ойра стоит на развилке
За замовчуванням

Ми повернулися назад, а тому має бути звіт.

Відвідали Коровель від "Аркони" 3 чоловіки - Я, Оля і Рум. Усі головною метою ставили досягнення на турнірі, а не відпочинок, як зазвичай. Мабуть що це був вірний хід, бо зі зміною команди організаторів сильно змінився і характер заходу. Так, турнір і бугурти були центральними подіями фестивалю. Між боями глядачів розважав танцювальний колектив "Джасурі", ввечорі усі стали свідками маштабного фаєр-шоу у виконанні театру "Живі вогні" (Брянськ), колективу "Ендерфін" (Чернігів) і двох київлян, які я не запам'ятав як називаються. А ще були майстеркласи з танців і школа спортивного меча. Музична сцена на цей раз була відсутня як клас. Також були кілька заходів у яких ми не брали участь - це лучний турнір, конкурс костюму, ножовий турнір (організований спонтанно за сприяння клубу "Білий Вовк") і екскурсія у лагер археологів (на жаль співпала по часу з турніром).

У турнірах ми виступили рівненько. У номінації "Щит-Меч" усі пройшли перше коло відборів, але не далі (поправте, якщо я помилився). У "мечах" результати ще скровніші. Всі бажаючі можуть привітати мене з другим місцем у "Шестовицькому тріатлоні". У групових боях "5*5" команда "КВАС", з Олею у складі, здобула третє місце. "10*10" - "Табір з КВАСом" - друге місце.

Оля, напиши, будь-ласка, результати турніру.
Ойра-Ойра поза форумом   Відповісти із цитуванням