Показати повідомлення окремо
Старий 27-05-2012, 22:11   #19
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням

З причини відсутності мене в місті, не мала нагоди зробити підсумки фестивалю «Орден сонця», тож пропоную свій запізнілий відгук.
Мені складно давати оцінки цьому заходу, бо я знаю як він мав виглядати, а тому обмежуся подяками:
Я вдячна в першу чергу учасникам турніру, які приїхали до нас з інших міст – Києва, Сум, Кривого Рогу, Гнівані.
Особлива подяка «Айна Бері» та Олексію Лялюшко персонально за допомогу в організації турніру.
Дякую Олександру Суботіну, за те що приїхав з далекого Харкова щоб допомогти з суддівством.
Також дякую Артему з не менш далекого Львова, який чудово коментував все, що відбувалось на ристалищі і не тільки.
Звичайно дякую Олександру Шемету, який взяв на себе левову частку організації і фінансування фестивалю.
Вдячна вінницьким школам старовинних танців «Інтермеццо», «Па Ареньє», «Танцююча саламандра» та їх керівникам зокрема – Олені Загрековій, Олені Бойчук та Олені Андрющенко, за те, що з ентузіазмом і творчістю підтримали ідею.
Дякую поважному журі конкурсу «Леді Вінниця - 1363» - Олександру Нікітюку, Ярославі Гончаровій та Вікторії Єрмаковій за участь та об’єктивну оцінку.
Дякую Тігрі (Білий Вовк) за суддівствов турнірі.
Дякую Денису Бровчаку за допомогу із забезпеченням найрізноманітнішого обладнання для облаштування лицарського табору.
Дякую Максиму Строценю, який приїхав з Тернополя щоб подивитись на турнір, а змушений був відсікати час кожного поєдинку.
І безперечно я дуже вдячна «Арконі» та моїм батькам за всебічну участь в організації фестивалю. Персональні подяки – Тіні за те, що поклала на себе складну секретарську роботу; Готу, за те, що зустрічав гостей, допомагав Тіні, підтримував з суддівством та багато іншого; сестричкам Юлі та Ані за те, що були всюди і одночасно; Денису за ланцюг; Руму особлива подяка за допомогу в постановці шатра; Олегу за транспорт; Всеславу – за поліграфічну підтримку.
Перепрошую, якщо когось не назвала…
Мої вітання переможцям!
Та вибачення за те, що не вдалося.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням