Показати повідомлення окремо
Старий 27-06-2011, 20:17   #3
Светозара
Аркона, м. Вінниця
 
Реєстрація: May 2011
Повідомлення: 4
Светозара стоит на развилке
За замовчуванням

Та то нічого, що танців не було. Якби мені, наприклад, довелося танцювати, хто б знімав бої? Моє враження -- все було дуже дивно і незвично! Напевно, в першу чергу тому, що я взагалі вперше десь ще побувала, окрім родичів і музичних конкурсів (останнє --то взагалі наболіла тема), і найголовніше --сама, без "супроводу" .
Мені було дуже цікаво спостерігати за боями! Так що для мене це теж було якби тренування, бо все що я побачила, (хоч я майже нічого не пам'ятаю), точно відклалося у мене десь на підсвідомому рівні. (А за бугуртами спостерігати --ще й весело!) Я побачила нових людей, і ще я хочу сказати, що мені слід було б зайти на форум раніше,та каторжні екзамени мені усі мізки забили... Але найголовніше, що я хочу сказати -- так це те, що я дуже рада, що виявилась корисною (це для мене дуже важливо і приємно -- бути корисною), і урочисто заявляю, що й надалі братиму участь у всіх заходах нашої організації (навіть у міроприємствах на кшталт того, що було в п'ятницю) і допомагатиму чесним бійцям чим тільки зможу! І взагалі проявлятиму усіляку активність і відповідальність.
І цей виїзд був для мене перший і дале-е-еко не останній, не сумнівайтеся!
Светозара поза форумом   Відповісти із цитуванням