Показати повідомлення окремо
Старий 25-11-2010, 12:04   #1
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням "Кубок Слобожанщини-2010"

В суботу 20 листопада, я стала учасницею дуже приємного турніру в Сумах. Виїзд був для мене трохи незапланованим, але за анонсами дійство обіцяло бути цікавим, і я не впоралась зі спокусою відвідати його. Вважаю, що не помилилася.
Виявляється це був третій тур серії «Друга ліга», хоча я б назвала те що там відбувалося «півторашною лігою». З одного боку, заздалегідь було оприлюднено перелік бійців, яким в силу їх шаленої крутизни не можна виступати на «Кубку Слобожанщини», а з іншого, загальний рівень змагань (за моїми враженнями) був вищим ніж на попередніх турнірах серії. Цьому в першу чергу посприяла присутність серйозних хлопців з Росії, та і серед українців слабеньких бійців практично не було.
В номінації «щит-меч» мені дивом вдалося пройти першу кваліфікацію без поразок, хоча жоден бій не дався легко. Розриви по очках були незначними. Проте вже на другому етапі відбіркових боїв все пішло сумніше. Першим моїм суперником став дуже сильний боєць з Курска - Банніков Олексій (який зрештою і взяв І місце). Те що відбувалось на ристалищі навіть боєм назвати не можна, це радше був майстер-клас з польотів на різні віддалі. Результат – перша в моєму житті технічна поразка. Два наступні поєдинки я програла з рахунком 10:8.
Номінація «Меч» була для мене ще безуспішнішою. Річ у тім, що в першому бою зламався мій меч, довелося взяти запасний, а він на 10 см коротший. Як наслідок, я з незвички постійно не влучала. Особливо запам’ятався бій проти Сергія Хоменко з «Диких Лебедів»; весь поєдинок проходив на довгій дистанції. Не знаю, яким дивом мені вдалося програти лише в 1 очко, мабуть завдяки тому, що я постійно відстрибувала від ударів.
Що стосується загальної організації – то все було на досить високому рівні. Нас возили на автобусі, гарно годували, і турнір пройшов без помітних «плюх».
Всім раджу відвідати «Кубок Слобожанщини 2011», шкода тільки, що до Вінниці далеченько.

Результати турніру:
«Щит-меч»
І. Банніков Олексій («Рарог» м. Курськ);
ІІ. Карякін Віталій («Авалон» м. Курськ);
ІІІ. Єфремов Євген («Рарог» м. Курськ).
«Меч»
І. Ігнатенко Євген («Айна-Бера», м. Київ);
ІІ. Стеценко Сергій («Тамерлан» м. Суми);
ІІІ. Авеніров Микола («Айна-Бера», м. Київ).

Вітання переможцям!
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням