Показати повідомлення окремо
Старий 21-09-2010, 07:16   #1
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням Меч Юр"єва 2010

Нещодавно ми повернулися з 2-го турніру 2-ї ліги, який проходив у Білій Церкві. Від нашого клубу,як і минулого разу приїхала досить велика делегація: 7 чоловічків, з яких 6 бійців. На турнірі бились Ваня (Nosferatu), Ленко, Рум, Женя (Ойра-Ойра), Вітя (Weinen) і я.
Всього в турнірі брало участь близько 40 бійців, загальний рівень змагань на мою думку не поступався попереднім турнірам 2-ї ліги (але наврядчи був і вищим). Було проведено 3 номінації: "Щит-меч", "Меч" і "5Х5", а також бугурт; всі наші бійці брали участь лише в індивідуальних видах змагань.
"Щити" проходили за моєю любою двоххвилинною системою у відборах, і за 10-ти очковою у плей-офф, "мечі", нажаль через брак часу, провели за 8-ми очковою системою і "на вильот".
На цьому турнірі ряд наших бійців відзначилися у нестандартних номінаціях. Наприклад мене можна вважати чемпіонкою з ломання мечів об голову (чужих мечів об мою голову), Ваня відзначився у зрубуванні штанів по ходу поєдинку, Лєну після цього турніру, думаю по праву можна вважати найбрутальнішим бійцем клубу Аркона; Вітя яскраво проілюстрував, що систематичний тренувальний процес, є основою підготовки бійця.
Якщо серйозно про результати, то з "призів" ми маємо 2 других місця: Рум в номінації "меч" і я в номінації "щит-меч". Якщо говорити про виступ команди загалом, то мабуть можна сказати, що почали ми трохи невпевненіше ніж на минулому такому турнірі. В лютому у нас майже всі бійці пройшли відбіркові, цього ж разу з 6 бійців, у плей-офф вийшло тільки по 2 людини в кожній номінації. Можливо це лише випадковість, але це ми дізнаємось вже на 4-му турнірі 2-ї ліги.
Якщо говорити про загальні враження, то у порівнянні з минулорічним "Кубком Юр"єва", можна помітити дещо менший розмах заходу як міського свята, але як турнір все було на рівні. Місце досить приємне і зручне для боїв (от тільки відсутність вбиральні - це жорстоко).
А загалом, все було чудово, я дякую бійцям і організаторам за гарну можливість "повоювати". Починаємо готуватись до наступного етапу.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням