головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Фестивалі і турніри (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   "Легенди Юр'єва 2012", м. Біла Церква (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=946)

Оля Кузнечик 17-09-2012 09:11

"Легенди Юр'єва 2012", м. Біла Церква
 
15 вересня десант клубу «Аркона» з 5 чоловік висадився у м. Біла Церква для участі в турнірі «Легенди Юр’єва». Серед нас було троє бійців: Олексій Волков (Рум), Женя Мазур (Ойра-Ойра) та Лєнко Степанчук; один вірний зброєносець – Сільвія, і я в складі команди маршалів. Прибувши до місця проведення змагань ми одразу побачили багато знайомих облич. Крім нас в турнірі брали участь команди альянсу клубів «Акра», Київського Фехтувального Клубу, ВІК «Ратнік» (м. Луганськ), «Шарухань» (м. Луцьк) і звісно господарі турніру з клубу «Хрестоносці» (м. Біла Церква). Варто зауважити, що бійців було не надто багато у зв’язку з тим, що в ці ж вихідні проходило щонайменше 2 крупних турніри («Зов героїв» та «Сталева муза»). У «щит-меч» було трохи більше 20 учасників, в категорії «одноручний меч» - 10 бійців, а в «5 на 5» - три команди.

У відбіркових боях категорії «щит-меч» всі наші бійці виступили добре: Олексій та Євген пройшли без поразок, а Лєнко хоч і не вийшла з групи, однак вперше на турнірі їй вдалося здолати супротивника чоловічої статі. Наступні бої проходили у форматі плей-офф. Жені дістався дуже швидкий та агресивний боєць з луганського клубу «Ратнік» В’ячеслав Гарбузюк, який і зупинив Євгена своєю перемогою. А от Рум здолав свого суперника і потрапив до фіналів. Нажаль не вдалося Олексію перемогти досвідченого і дуже спритного Іллю Палкіна (Яроша), як наслідок – срібло.

В «мечах» наші результати були трохи гіршими: Євген не пройшов відбіркові, а Олені через травму, отриману внаслідок несправності шолому, довелось вийти з гри. За всіх «віддуватись» належало Олексію. У фіналах він зміг перемогти Сергія Прокопенко з "Хрестоносців", але на шляху до першого місця став Євген Грабовський з КФК. Тому в «мечах» Рум також виборов друге місце.

Розповідаючи про турнір, не можу окремо не відмітити Олену Смелянську з ВІК «Ратнік» (м. Луганськ), адже дівчина без проблем пройшла відбіркові і вилетіла лише в плей-офф. Підчас двобою Олени з Євгеном Мазуром я судила нервово закусивши губу. Женя ледве вирвав перемогу з рахунком 10:8. Олена на сьогодні може скласти серйозну конкуренцію всім українським дівчатам, які вже давно займаються історичним фехтуванням.

В «мирний» час завдяки дівчатам зі Львову ми вивчили новий варіант турецького бранлю, а також польку на трьох.

Підсумовуючи враження від виїзду хочу сказати, що мені дуже приємно було побачити багато гарних знайомих і я вдячна за таку можливість організаторам. Також мені сподобався наш суддівський колектив, очолюваний Сергієм Клочко з Акри, непорозумінь в підрахунках було дуже небагато.

І звісно - вітаю Рума з вдалим виступом!

Рум 17-09-2012 10:57

Поправочка: в финалах (если точнее, в полуфинале) мечей я с Ярошем не встречался, встречался с Сергеем Прокопенко из "Крестоносцев".

Рум 17-09-2012 11:04

Результаты турнира.

Номинация "Щит - меч":
1 место - Палкин Илья (КФК, Киев)
2 место - Волков Алексей ("Аркона", Винница)
3 место - Гарбузюк Вячеслав ("Ратник", Луганск)

Номинация "Одноручный меч":
1 место - Грабовский Евгений (КФК, Киев)
2 место - Волков Алексей ("Аркона", Винница)
3 место - Палкин Илья (КФК, Киев)

Номинация "5 на 5":
1 место - АКРА - "Сокол".

Хотелось бы поблагодарить организаторов за качественно проведённое мероприятие. Отдельное спасибо за мастерскую экстренной починки доспехов. Мне пригодилось :-)

Оля Кузнечик 17-09-2012 12:36

Цитата:

Повідомлення від Рум
Поправочка: в финалах (если точнее, в полуфинале) мечей я с Ярошем не встречался, встречался с Сергеем Прокопенко из "Крестоносцев".


Дяую. Виправила.

Ойра-Ойра 18-09-2012 23:48

Ще поправка:
у мене була одна поразка у відбіркових. Останній бій. Не пам'ятаю з ким...

Рум 25-09-2012 10:07

Отчёт КФК: http://kfclub-news.blogspot.com/2012...ieva-2012.html.


Годинний пояс GMT +3, час: 13:41.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав