головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Фестивалі і турніри (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Купала в Могриці 2012 р. (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=941)

Оля Кузнечик 24-06-2012 21:09

Купала в Могриці 2012 р.
 
Вже вдруге нашому клубу випадає проводити Купала в рамках фестивалів. Перший раз на «Млиноманії» в Сокільці 2009 р, а цьогоріч на фестивалі ленд-арту поблизу с. Могриця Сумської області. Не мені судити наскільки нам вдалося, але одразу скажу що враження від святкування та фестивалю у мене залишились якнайкращі і я отримала величезне організаторське задоволення від того, що ми робили. Аби характер цього заходу був зрозумілішим пропоную ознайомитись з його офіційною програмою:

22 червня

17-00- Реконструкція давньослав'янського свята "Купало".
Виконавці: Клуб історичної реконструкції "Аркона", м. Вінниця

23 червня


04-45 - зустріч Сонця, завершення свята "Купало"
12-00-15-00 - презентація ленд-арт об'єктів
15-30 - 17-00 - відвідування індіанської оселі: майстер-клас "Мова жестів" американських індіанців",
майстер-клас "Індіанське плетіння" Проводить "Український клуб індіанської культури"
17-30 - 18-30 - майстер-клас "Ірландський танок". Проводить студія ірландського танцю "Shamrock".
18-30 - Український клуб індіанської культури". Пісні та танці американських індіанців.
19-30 - "Тени туи" Агата Вильчик и Максим Троянов, м. Харків
20-00 - Оркестр інтуітивної музики Яна Бедермана, м. Москва
21-00 - ВИА Харківський варганний клуб, м. Харків
22-00 - Ансамбль старовинної та ірландської музики "Shamrock", м. Суми
23-00 - фольк-група "Грайна", м. Харків
24-00 - гурт "Крапка", м. Запоріжжя

Далі розкажу про нашу компанію, тобто тих, хто туди поїхав від Аркони. Компанія була досить незвичною, нас було 7 чоловічків, з них 4 бувалі «арконівці»: я, Рум, Женя (Ойра-Ойра) та Сільвія, а також співчуваюча клубу Іра Какарькіна, та Віталік і Вітя, які поїхали з нами вперше.
Не буду переказувати по-порядку, що там було, обрядову частину ми взяли нашу традиційну. Хочу лиш відмітити ряд приємних особливостей, які супроводжували нас цього разу:
1. Практично ідеальне місце для проведення купальських обрядів: чиста річка з хорошим підходом до води; простора галявина з величезною кількістю квітів і трав; горбиста місцевість навкруги та лісок поруч. Краса, неймовірна і чисто дуже.
2. Прекрасна публіка, що брала участь у святкуванні – дуже живі, легкі на підйом та комфортні у спілкуванні люди, нікого випадкового.
3. Вперше на моїй пам’яті ми проводили Купала у справжні дати – на день Літнього Сонцеовороту – це надавало містичності діям.
4. Наші дівчата – Сільвія та Іра чудово співали та провокували робити це інших.
5. Нашим хлопцям таки вдалося нормально роздобути Живого вогню.

Також не можу не відмітити гостинності організаторів, відчувалося, що нас раді бачити, і годували смачно. Жалію правда, що ми подалися додому зарано і не залишились на основну частину фестивалю. Сподіваюсь, що поїдемо наступного року і виправимо це.

Дякую організаторам за запрошення, учасникам за участь та «арконівцям» за те, що поїхали!


Годинний пояс GMT +3, час: 18:02.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав