головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Фестивалі і турніри (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Новогодний турнир - 2010 (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=624)

Волг 31-12-2009 17:51

Цитата:

Напишите, когда точно прибывает ваш поезд (если вы на поезде), а заодно, сколько вас, мы встретим.
пока только двое. возможно еще 1-2 человека.
поезд 010Ш Одесса-Киев
прибывает в Винницу в 05.21

заявку в свободной форме отправлять? или нужны какие-нибудь особые данные?

Оля Кузнечик 31-12-2009 19:22

Цитата:

Повідомлення від Волг
пока только двое. возможно еще 1-2 человека.
поезд 010Ш Одесса-Киев
прибывает в Винницу в 05.21

заявку в свободной форме отправлять? или нужны какие-нибудь особые данные?


Добре, зустрінемо.
Заявку бажано відіслати. В ній варто вказати, хто в яких номінаціях бажає брати участь, та чи є бійці до 18 років.

Оля Кузнечик 31-12-2009 19:23

Адреса ЗОШ № 21 (де буде проходити турнір):
вул. 600-річчя, 16 (мікрорайон "Вишенька").

Волг 02-01-2010 12:08

год начался в фейла
я простудился и валяюсь с температурой.
так что одессы не будет ):

Оля Кузнечик 02-01-2010 13:54

Дуже шкода. Ну що ж, побачимось іншим разом. Одужуйте.

Оля Кузнечик 04-01-2010 08:45

І так, можна констатувати, що "новогодний утренник" в розумінні клубу Аркона, пройшов. Із спортзалу всі пішли на своїх двох, а отже, можна говорити про те, що захід пройшов успішно. В турнірі брали участь 16 бійців з чотирьох клубів. За регіональною приналежністю учасників, цей турнір був чимось на кшталт дружнього матчу "Київ-Вінниця", адже зустрілися представники двох київських клубів - Айна-Бера та Бойове брацтво, і двох вінницьких клубів - Білий вовк та Аркона. Маємо наступні результати:

Номінація "щит-меч"
І. Палкін Ілля (клуб Айна-Бера, м. Київ)
ІІ. Пророк Сергій (клуб Айна-Бера, м. Київ)
ІІІ. Ігнатенко Євген (клуб Айна-Бера, м. Київ)

Номінація "меч"
І. Пророк Сергій (клуб Айна-Бера, м. Київ)
ІІ. Мазур Сергій (клуб Айна-Бера, м. Київ)
ІІІ. Волков Олексій (клуб Аркона, м. Вінниця)

Якщо порівнювати з минулорічним Новорічним турніром, особливістю цього року було те, що рівень підготовки бійців був більш контрасним, і дуже багато залежало від того, в яку групу потрапиш. Але в будь якому випадку, зібрати у Вінниці компанію серйозних бійців - це безумовно корисно для розвитку історичного фехтування у нашому місті. Як завжди можна говорити про недоліки суддівства, але попри, часом не дуже зрозумілі перемоги в окремих боях, загалом в результатах турніру особливих несподіванок, на мою думку, не було. Тому я можу лише подякувати тим, хто допоміг з суддівством.
Набагато позитивнішим, в порівнянні з минулим роком було те, що ми більш-менш нормально обгородили бойову зону і тепер було важче непомітити вихід за ристалище. Шкода, що з музикою трохи не вдалося, наступного разу треба буде перепровіряти техніку завчасно.
А загалом, дякую всім, хто знайшов у собі сили одразу після Нового року завітати до нас на турнір, тим, хто допомагав з організацією, і тим, хто прийшов просто поспівчувати. Висловлюйте свої враження та конструктивну критику.
Ще раз вітаю переможців.

Etna 04-01-2010 13:13

Дякую усім дуже! Вперше за довгий час вдалось нарешті зробити атмосферний захід, саме з тим духом, який і повиненн бути на турнірі. Хоча, як на мене, найцікавішим, звісно, було афтерпаті)) Ще раз усім дякую!

Slavka 04-01-2010 14:15

Агов, а можна кілька слів про турнір для преси?
хоча б якісь телефони організаторів чи учасників. Дуууууже потрібно!
а то вас ніде не можна знайти)

Гот 07-01-2010 02:21

всем спасибо особенно тем кто приехал))))

Оля Кузнечик 07-01-2010 07:54

Шановні! Відгукніться будь-ласка ті, хто додумався зняти хоч якесь відео, бо у мене заглючило картку на фотоапараті, і вийшли тільки фото (скоро викладу).


Годинний пояс GMT +3, час: 08:19.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав